8 000 HUF
Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. Bp., 1876, MTA, XI+(2)+544 p. Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, kopottas, kissé sérült borítóval, kissé viseltes címlappal, ex libris-szel.