1 800 HUF
Kulturleben der Strasse. Vom Anfang bis zur Grossen Revolution. Berlin, é.n., J. Singer. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.