Books: Technics Number of items: 22
2762917
17344
435
Books: Technics
Other collectibles
Baranyi Péter: Varrógépek. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 2400 példányban.
7 000 HUF
2821048
17345
435
Books: Technics
Other collectibles
Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből. 1844-1994. Szerk.: Kiss József, Mezei István. Bp., 1994, S&W Nyomda. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
4 000 HUF
2815078
17346
435
Books: Technics
Other collectibles
Bossányi József: Kőműves- és kőfaragószerkezetek. Bp., 1927, Athenaeum, 288 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót felhasználták, kissé kopottas borítóval.
2 000 HUF
2818536
17347
435
Books: Technics
Other collectibles
3 000 HUF
2149373
17348
435
3800
Books: Technics
Other collectibles
3 800 HUF
2822455
17349
435
Books: Technics
Other collectibles
A magyar repülés útja a felszabadulástól napjainkig. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség, 201+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval
3 000 HUF
2816933
17350
435
Books: Technics
Other collectibles
Beke József - Richter Károly: Vasbetétes betonszerkezetek. Bp., 1906.,"Pátria", 275 + III p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, hiányzó szennylapokkal, névbélyegzéssel, és ajándékozási sorokkal.
2 000 HUF
2324326
17351
435
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2823179
17352
435
Books: Technics
Other collectibles
Öveges József: Fizika Bp., 1941. Szent István. Kiadói papírkötésben szakadozott
2 800 HUF
2815079
17353
435
Books: Technics
Other collectibles
Wieslaw Jezewski: Hogyan tovább? Volkswagen. Bp., 1983., Műszaki. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2816723
17354
435
Books: Technics
Other collectibles
cca 1930 A Ganz-vibrográf. Bp., (1930), Ganz és Társa, 21+1 p.+1 t. Papírkötés.
2 000 HUF
2507151
17355
435
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035