17346. 435. Closed Online auction Books: Technics
2 000 HUF
0 HUF
Bossányi József: Kőműves- és kőfaragószerkezetek. Bp., 1927, Athenaeum, 288 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót felhasználták, kissé kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras