16049.
435. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
9
Beograd. [Belgrád. Képes album.] Belgrád, 1911, Városi Önkormányzat, (12) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szerb nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval. Az előzéklapon Steiner Móric tüzérhadnagy bejegyzésével ("Emlékalbum 1915. december 24. karácsony estéjén az ,,Officinski dom"-ban rendezett ünnepi vacsoráról.")