16051.
435. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 200 HUF
Budapest műemlékei. Írták: Gárdonyi Albert, Kuzsinszky Bálint, Szőnyi Ottó, Lux Kálmán, Csányi Károly, Foerk Ernő, Kertész K. Róbert, Lechner Jenő. Szerk. Lechner Jenő. 501 képpel. Bp. (1924.) Bp. Székesfőváros és Műemlékek Orsz. Biz. Fotókkal, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói.sérült papírkötésben