16055.
435. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.