16109.
435. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Lloyd Útikönyvek: Ausztria. Képekkel és térképekkel. Bp., 1930, Lloyd. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel.