Beograd. [Belgrád. Képes album.] Belgrád, 1911, Városi Önkormányzat, (12) p. + 32 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Szerb nyelven. Kiadói szecessziós, aranyozott félvászon-kötés, kissé koszos, foltos borítóval. Az előzéklapon Steiner Móric tüzérhadnagy bejegyzésével ("Emlékalbum 1915. december 24. karácsony estéjén az ,,Officinski dom"-ban rendezett ünnepi vacsoráról.")
Száraz Miklós György-Tóth Zoltán: Erdély csodái. Bp., 2004., Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Hettner Alfréd: Világföldrajz. A leíró földrajz alapvonalai. I-II. köt. I. köt.: Európa. II. köt.: Tengerentúli földrészek. Ford: Dr. Littke Aurél. Bp., 1925-1926, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Pelle Béláné: Heves megye földrajzi nevei. IV. A Gyöngyösi járás - Hatvan és környéke - Eger. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 181. sz. Bp., 1988, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 459 p. Oldalszámozás kívül kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, a borító egy része kifakult, az utolsó két lap alján kis szakadással. Megjelent 800 példányban.
Kopp Jenő: A háromszáz éves Pesti Papnövelde. Bp., 1948, Központi Papnevelő Intézet Kiadása. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
Bóna István: Dunapentele története. A honfoglalástól a 19. század közepéig a már eddig is ismert, valamint újonnan bevont adatok alapján. A szerző, Bóna István (1930-2001) régész, egyetemi tanár,MTA tag által Dienes Istvánné 'Picur' (?-?) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus felesége részére DEDIKÁLT példány. Dunaújváros, 1991., Intercisa Múzeum. Kiadói papírkötés.
2 db Brüsszel turisztikai ismertető: Brussels and its beauties. Brussels, 1994-1999, Editions Thill. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.