Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1846. évi Beimel József kiadás reprint kiadása. Kiadói aranyozott modern műbőrkötésben.
Kutatások Pest megyében. Tudományos konferencia III. Szerk.: Korkes Zsuzsa. Pest Megyei Múzeumi Füzetek 6. Szentendre, 2001., Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
A XIX. század nagy magyar mesterei. Bp., 1956., Képzőművészeti Alap, 4 p. + 20 t. A könyv elején ajándékozási beragasztással, rajta számos aláírással. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen sérülésekkel, de belül szép állapotban.
Harvey Kubernik: Canyon of Dreams. The magic and the music of Laurel Canyon. Editor: Scott Calamar. New York, 2009, Sterling. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Mudrák Attila: Komárom. Komárno. Town on both banks of the Danube. Veszprém - Bp., 2000., Hungarian Pictures. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Out and About in Hungary. Vendégváró Travel Guides. (Magyarország idegenforgalmi ismertető, útikönyv). Szerk.: Pálfy Katalin, Körtvélyesi Erzsébet. Miskolc, 2001, Well-PRess. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.