1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + "WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6." dísztokT:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán + "WALTHER E. BUDAPEST IV., HARISKÖZ 6." decorative case C:AU NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + T:1- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán:AU NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül, lyukasztva. Szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear, with hole Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon and ring. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
1948. "A Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége A 48-as Eszmékért" Al lemezplakett (61x52mm) + "VHBSZ - Volt Hadifoglyok Bajtársi Szövetsége" zománcozott jelvény T:1- patina
~1950-1980. "A haza fegyveres szolgálatában" + "A haza szolgálatáért" (2x) + "Szolgálati Érdemérem" + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" + "A Magyar Népköztársaság Honvédelmi minisztere" műbőr mappa, benne adományozási igazolványokkal + 5 darab vállap. T:1-2