Amerikai Egyesült Államok DN "Fegyveres Erők Tartalékosa" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- USA ND "Armed Forces Reserve" bronze decoration with ribbon C:AU
Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai eredményekért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- USA ND "For military achievements" bronze decoration with ribbon C:AU
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
Német Birodalom ~1918. Egyoldalas zománcozott bronz világháborús emlékmedál szalag nélkül (24x24mm) T:1- zománchiba German Empire ~1918. One-sided enameled bronze WWI commemorative medallion without ribbon (24x24mm) C:AU enamel error
Szovjetunió 1943-1991. "Alekszandr Nyevszkij Rend" aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés hátoldalán gyártói jelzéssel, csavaros hátlappal, "32963" sorszámmal T:2 kopott aranyozás, patina Soviet Union 1943-1991. "Order of Alexander Nevsky" gilt, enamelled, unmarked Ag decoration with screwback, maker's mark and "32963" serial number on the reverse C:XF worn gilt, patina
Szerbia 1913. "Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk" aranyozott bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- kis patina / Serbia 1913. "Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars" gilt bronze decoration with triangle ribbon C:AU small patina
Szovjetunió ~1980. Mester fokozatú és 1., 2., 3. osztályú katona zománcozott bronz kitüntető jelvények csavaros hátlappal (4xklf) T:2 apró zománchibák / Soviet Union ~1980. Master and 1st, 2nd, 3rd class soldier enamelled bronze badges with screw back (4xdiff) C:XF tiny enamel errors