Románia 1962. "A mezőgazdaság kollektivizálásának lezárása emlékére" kétoldalas aranyozott emlékérem füllel (31mm) T:2 Romania 1962. "Incheierii Colectivizarii Agriculturii in Cinstea (Collectivization of Agriculture)" gilt medallion with ear (31mm) C:XF
Vatikán 2003. "II. János Pál" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem, 4978/6000 peremen jelzett sorszámmal. Szign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) T:1-,2 Vatican 2003. "IOANNES PAULUS PP. II ANNO XXV PONTIFICATUS" two-sided, marked Ag commemorative medallion with 4978/6000 serial number mark on the edge Sign.: Cecco Bonanotte (40,20g/0.986/44mm) C:AU,XF
Vatikán DN "II. János Pál / Pieta" ezüstözött fém emlékérem (35mm) + "II. János Pál / Czestochowa-i Fekete Madonna" ezüstözött fém emlékérem (30mm) T:1- Vatican ND "John Paul II / Pieta" silver-plated metal medallion (35mm) + "John Paul II /Matka Boska Czestohowska" silver-plated metal medallion (30mm) C:AU
Vatikán DN "II. János Pál pápa" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (3xklf) T:1-,2 Vatican ND "Pope John Paul II" two-sided, silver plated metal medallion (3xdiff) C:AU,XF