Lengyelország 1984. "A varsói felkelés 40. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.:Tadeusz Tchórzewski (45mm) T:1 Poland 1984. "40-Rocznica Powstania Warszawskiego" bronze commemorative medallion in original case. Sign:Tadeusz Tchórzewski (45mm) C:UNC
Lengyelország DN "II. János Pál pápa" kétoldalas Al emlékérem (2x) eredeti tokban (30mm) + "XI. Pius" kétoldalas emlékérem füllel (22mm) T:1,1- tok szétvált Poland ND "Joannes Paulus II Pontimax" two sided Al commemorative medallion (2x) in original case (30mm) + Pius XI" two sided medallion with ear (22mm) C:UNC,AU case detached
Nagy-Britannia 1840. "Ezt az érmet a művészethez, a gyártáshoz és a tudományhoz kapcsolódó tárgyak kiállításáért kapták Newcastle-ben 1840" kétoldalas fém emlékérem (40mm) T:1- patina Great Britain 1840. "This medal was struck for exhibition of objects connected with art, manufacture and science at Newcastle upon time 1840" two-sided commemorative medallion (40mm) C:AU patina
Nagy-Britannia 1902. "VII. Eduárd és Alexandra királyné koronázási érem" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:2 patina, kis ph Great Britain 1902. "Coronation Medallion of King Edward VII and Queen Alexandra" two-sided bronze commemorative medallion (32mm) C:XF patina, small edge error
Nagy-Britannia 1981. 25p Cu-Ni "Károly és Diana esküvője" dísztokban T:1- karc United Kingdom 1981. 25 New Pence Cu-Ni "Wedding of Prince Charles and Lady Diana" in case C:AU scratch Krause KM#925a
Nagy-Britannia 1982. "Vilmos herceg születése / A walesi hercegné 21. születésnapja" Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1 Great Britain 1982. "The birth of Prince William of Wales / H.R.H. The Princess of Wales 21st birthday" Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:UNC
Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2 German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresia's 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF
Német Államok / Bajorország 1896. "Bajor Állami Kiállítás, Nürnberg" kétoldalas sárgaréz emlékplakett, átfúrva. Szign.:Balmberger (44x44mm) T:1- German States / Bavaria 1896. "Bayer. Landesausstellung Nürnberg" two-sided brass commemorative plaque with drilled through hole. Sign.:Balmberger (44x44mm) C:AU