Német Birodalom 1897. "I. Vilmos császár születésének 100. évfordulójára" aranyozott bronz emlékérem mellszalagon (40mm) T:2 / German Empire 1897. "100th Anniversary of the Birth of Emperor Wilhelm I" gilt bronze commemorative medallion with ribbon (40mm) C:XF
Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" bronz zseton (22mm) T:2 German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" Cu zseton "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (22mm) C:XF Krause N# 305844
Német Demokratikus Köztársaság 1976. "Martin meisseni püsök pecsétje" jelzett meisseni porcelán érem eredeti papír csomagolásban (66mm) + 1985. "Alexander von Humboldt" jelzett meisseni porcelán érem ismertetővel (64mm) T:1 Germany Democratic Republic 1976. "Siegel des Bishofs Martin von Meisßen" halllmarked Meissen porcelain plaque in original paper wrap (66mm) + "Alexander von Humboldt" hallmark...
Német Demokratikus Köztársaság 1983. "Az NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése" 4xklf jelzett meisseni porcelán érem T:1 Germany Democratic Republic 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 Der Deutschen Demokratischen Republik" 4xdiff hallmarked Messen porcelain plaque C:UNC
Német Demokratikus Köztársaság 1983. "AZ NDK 1983-as Martin Luther kitüntetése" 2xklf meisseni porcelán plakett (62mm) T:1 Germany Democratic Republic 1983. "Martin Luther Ehrung 1983 der Deutschen Demokratischen Republik" Meissen porcelain plaque (62mm) C:1