10910. 435. Closed Online auction Engravings
3 800 HUF
0 HUF
9 db XIX. sz.-i osztrák acélmetszet (Tirol, Bozen/Bolzano, Prága, stb.), jelzettek a metszeten, vegyes állapotban, lapméret: 24x32 cm körül
Photo of the item taken by : pk