10889. 435. Closed Online auction Engravings
4 000 HUF
31
0 HUF
cca 1880-1900 madarak, énekesmadarak, 8 db kromolitográfia, karton, jelzett a metszeten, széleinél sérült, 38,5x27,5 cm
Photo of the item taken by : ekb