R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litográfia, paszpartuban Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Mag...
6 db XIX. sz. reprodukciós metszet szobrokról. Klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten. Helyenként kissé foltos, egyik kissé sérült. 27,5x18 cm k. méretekben
cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, rózsaszín műanyag mappában lefűzve, 26x17 és 30x39 cm közötti méretekben
cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, néhány itáliai helyszínt és műalkotást megörökítő, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, sárga műanyag mappában lefűzve, klf. méretekben
Heinrich Bürkel (1802-1869) festménye után, J. Woelfjle: Felhőszakadás (Platzregen). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. XIX. sz. közepe. 37,5×51 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
Andreas Schelfhout (1787-1870) festménye után, J. Woelfjle : Tél (Winter). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. XIX. sz. közepe. 37,5×51 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
cca 1800 Mehádia Orsova mellett leírás a vár látképe jelmagyarázat / Mehadia Litográfia / View of Mehadia with description Lithography in paspartu 21x13 cm