Franz Alt (1821-1914) festménye után: Stein, Ausztria (Salzburg környéke). Kromolitográfia, papír, jelzett a kromolitográfián, hajtásnyomokkal, 26x38,5 cm
Ha a fiatalság tudná ("Wenn die Jugend wüsste."), XIX. sz. közepe. Litográfia, papír, jelzés nélkül, Reiffenstein & Rösch nyomása, lap alja kissé foltos és kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 36,5×28,5 cm
Les Modes Parisiennes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett fakeretben. 27x37 cm.
Bikkessy Heinbucher József (1767-1833) festő rajza után metszette Karl Beyer: Sluini Határörző Stutzos Legény Leány. Ein Gränz-Scharfschütze und Maedchen aus Sluin. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25x19 cm
Héloise Suzanne Colin, Héloise Leloir (1819-1873): L'Iris moniteur des Modes divatillusztrációja, 1850 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 27x36 cm.
cca 1880 kb. 37 db illusztráció, töbek közt Feszty Árpád rajza után: A vigadó szegénylegény, rotációs fametszet, papír, részben jelzett a metszeten; többségében sérült, foltos, 30x21 cm körüli méretben
Valentine Green (1739-1813) metszése: Anne Conway angol filozófus portréja. Mezzotinto, papír, jelzett a metszeten, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×39 cm.