10588.
435. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10 000 HUF
17
J. Jasper jelzéssel: Holland életkép, malommal, korcsolyázókkal. Olaj, fa, Dekoratív keretben. 20x25 cm