10014. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
14 000 HUF
0 HUF
Agárdi Soós Lajos (működött a XX. sz elején-közepén): Tehénpásztorlány. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán töredékes raglappal. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 33x49 cm
Photo of the item taken by : pk