10019. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
13
0 HUF
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Napfényes utca. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 16×24 cm