10031. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
B. Kalmár Mária (?-): Festői akt a szabad. Akvarell, papír, üvegezett keretben, jelzett, paszpartun foltok, papíron kis hajtásnyom. 24x32cm
Photo of the item taken by : pk