40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Banksy: Very Little Helps. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Számozott: 10/60. Lapméret:50x35 cm, / Numbered, marked