26 000 HUF
Bányász István, működött a XX. sz. első felében, 1924-ben Nagybányán tanult: Sárospataki Rákóczi-vár, 1937. Pasztell, papír, kartonra kasírozva. Jelezve jobbra lent: Bányász, 1937, Sárospatak. Apró sérüléssel. 50x39 cm.