10060. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Bertalan Rózsa (1900-1987): Székesfehérvár környéki táj, 1933. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, 19x28 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Photo of the item taken by : pk