20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Carl W. Luckscheiter (?-?), működött 1930 körül Dél-Németországban: 20 db humoros, groteszk, karikatúraszerű rajz. Tus, papír, mind jelzett. Részben kartonra kasírozva. Helyenként foltos és kissé sérült. 25×17 és 46x34 cm közötti méretekben.