10097. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virágok. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat és Artrend címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm
Photo of the item taken by : pk