10101. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
0 HUF
Dévényi Antal (1910-1989): Bánki-tó, 1974. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és kiállítási címkével. Fakeretben, 34,5×40 cm.
Photo of the item taken by : karap_norbert