10122. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Fáy Aladár (1898-1963): Dombvidék. Rézkarc, papÃr, jelzett, kissé gyűrött, fakeretben, 12×15,5 cm
Photo of the item taken by : pk