10147. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Gaál Domonkos (1940-2009): Hollókő. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (54/100), javított sérüléssel, 26×39 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert