10149. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
24 000 HUF
0 HUF
Gácsi Mihály (1926-1987): Brémai muzsikusok háza (mese illusztráció). Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 28,5×38,5 cm
Photo of the item taken by : pk