55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Hermann Lipót (1884-1972): Bacchanália . Szén, papír, jelezve jobbra lent: Hermann L. balra: Hagyatéki pecsét. Üvegezett fa keretben, 23,5x29 cm.