10198. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
15 000 HUF
0 HUF
Imreh Zsigmond (1900-1965): Csendélet üvegekkel és gyümölcsökkel. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : pk