10202. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Iván Szilárd (1912-1988): Szénagyűjtő. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (21/100), lapszéli apró foltokkal, üvegezett fakeretben, 19x23,5 cm
Photo of the item taken by : pk