10248. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ivó faragó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 37×24 cm
Photo of the item taken by : pk