10346. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Németh András (1941-): Mesekert. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (19/100), lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 17×46 cm
Photo of the item taken by : pk