2 000 HUF
11
Uray János, működött a XX. sz. első felében, 2 db grafika: Dombos táj és Alföldi tanya. Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, hátoldalán Orsz. Képkultúra Társaság, Bp., Városmajori Művésztelep bélyegzőjével, 16x24 cm