10496. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Ragyogás (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, apró foltokkal, 20,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras