10507. 435. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
10
0 HUF
Vén Edit (1937-): Halászbástya, Budapest. Zománcfesték, csempe, jelzett, hátoldalán Iparművészeti Vállalat címkéivel. Fakeretben, 20x15 cm
Photo of the item taken by : pk