Paintings and graphics Number of items: 523
2822540
10036
435
40000
Other collectibles
Banksy: Very Little Helps. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Számozott: 10/60. Lapméret:50x35 cm, / Numbered, marked
40 000 HUF
2824304
10037
435
Other collectibles
Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm
3 000 HUF
2770280
10038
435
Other collectibles
8 000 HUF
2823880
10039
435
Other collectibles
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatonpart Balatonszabadinál, 1934. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal. Hátoldala Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére postázott képeslap Barabás Reismann Gizella autográf soraival, amelyben Balatonkenesén és Balatonszabadiban töltött idejéről és ott készült vázlatokról számol be. 10,5x15 cm
7 000 HUF
2596418
10040
435
26000
Other collectibles
26 000 HUF
2817053
10041
435
28000
Other collectibles
28 000 HUF
2817052
10042
435
Other collectibles
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Prága, Olaj, fa, jelzett 13x35 cm Fa keretben Jelzett a hátoldalon. Sérült
18 000 HUF
2821465
10043
435
Other collectibles
Barczy Pál (1933-2003): Március előtt (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
4 000 HUF
2821390
10044
435
14000
Other collectibles
Jean Barillon (1913-1996): Francia táj. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, 46x38 cm
14 000 HUF
2691586
10045
435
22000
Other collectibles
Bálint Ildikó (1942-): Altatás, 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A V/VII. számozással. Üvegezett keretben. 35×47 cm
22 000 HUF
2799151
10046
435
Other collectibles
Bánfalvi Kata (?-): 10 db geometrikus-absztrakt vázlat. Kollázs, papír, jelzett, 25×34,5 cm
2 800 HUF
2813887
10047
435
Other collectibles
Bánfalvy Ákos (1943-): Illusztráció Fehér Tibor: A ródoszi lovag c. könyvéhez. Lavírozott tus, papír, jelzett, papírra kasírozva. Hátoldalán Móra Ferenc Könyvkiadó Bélyegzőjével. 34,5×24 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035