Number of items: 346
2629627
11332
435
40000
Other collectibles
Zsolnay: Kenyeret evő kisfiú. Ökörvérmázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 28 cm
40 000 HUF
2777731
11333
435
90000
Other collectibles
Babos Pálma (1961- ): 6 személyes teás készlet. Jelzett: Zsolnay 2006. Hibátlan, tejkiöntő fedele hiányzik!!!.
90 000 HUF
2703129
11334
435
60000
Other collectibles
60 000 HUF
2772364
11335
435
70000
Other collectibles
Török János, Zsolnay kétlyukú váza, ökörvérmázas, porcelán. Jelzett halványan, valamint, prototípus jelzés?: IT-1214/P. Erős kopásokkal. m: 24 cm
70 000 HUF
2811758
11336
435
Other collectibles
Antik Zsolnay rózsaszín, madaras, fodros kínáló, jelzett, családi pecsétes, 1880 körül, lepattanásokkal, kopásokkal. 24x6 cm
9 000 HUF
2814241
11337
435
80000
Other collectibles
80 000 HUF
2822800
11338
435
44000
Other collectibles
Liipola Yrjö, formatervező (1881 - 1971) Zsolnay: Kétségbeesés. Eozin mázas porcelánfajansz. Mázrepedésekkel, kopásokkal, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 14 x 23 x 12 cm.
44 000 HUF
2815344
11339
435
24000
Other collectibles
Jurcsák László (Debrecen, 1955 - ) Falikép. Hölgy virágokkal. Hollóházi Porcelángyár, jelzett, minimális kopásokkal, 27x21 cm
24 000 HUF
2815378
11340
435
Other collectibles
Hollóházi Bükki Béla terv.: Sárkány. Jelzett, nyelvénél apró lepattanás. 17x9x19 cm
20 000 HUF
2815337
11341
435
11000
Other collectibles
Zsolnay modern fenyős tájképes tányér, jelzett, kis kopásokkal, gyűjtői darab, d: 24,5 cm
11 000 HUF
2824265
11342
435
48000
Other collectibles
Antik Kínai porcelán korsó, jelzés nélkül, kopott, 1880-90 körül, m: 13,5 cm
48 000 HUF
2824261
11343
435
Other collectibles
Bécs 1839 ragu tál, kézzel festett porcelán, kopott, m: 13 cm, d: 26 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m