11452. 435. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
26 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán Hajnalka mintás, 6 személyes szendvicses / süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, kopásmentes arannyal.
Photo of the item taken by : karap_norbert