11574. 435. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
6 000 HUF
0 HUF
Mongol porcelán figura, táncoló kislány. Saazan vaarni porcelángyár, 1950-es évek. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm. Ritka, gyűjtői darab!
Photo of the item taken by : karap_norbert