Glass-objects Number of items: 239
2726438
11678
435
46000
Glass-objects
Other collectibles
Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm
46 000 HUF
2726424
11679
435
36000
Glass-objects
Other collectibles
36 000 HUF
2754668
11680
435
Glass-objects
Other collectibles
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm
8 000 HUF
2794514
11681
435
28000
Glass-objects
Other collectibles
Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban
28 000 HUF
2817008
11682
435
Glass-objects
Other collectibles
Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan
20 000 HUF
2820145
11683
435
Glass-objects
Other collectibles
8 000 HUF
2817657
11684
435
Glass-objects
Other collectibles
Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm
20 000 HUF
2747844
11685
435
Glass-objects
Other collectibles
7 000 HUF
2755598
11686
435
Glass-objects
Other collectibles
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
18 000 HUF
2733871
11687
435
14000
Glass-objects
Other collectibles
14 000 HUF
2517545
11688
435
Glass-objects
Other collectibles
8 000 HUF
2812715
11689
435
Glass-objects
Other collectibles
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035