14510. 436. Closed Online auction Advertisement
4 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Shell benzin-olaj, 1977, festett fémtábla (reklámterv?), szélén apró felületi sérülések, 48x34,5 cm
Photo of the item taken by : pk