12135. 436. Closed Online auction Antique
30 000 HUF
0 HUF
Figurális asztali óra, aranyozott spiáter test, figurális díszítéssel, szerkezet jó, lámpatest sérült, m: 30 cm
Photo of the item taken by : tg