2 000 HUF
Primus No. 801 svéd gyártmányú benzines forrasztólámpa. Réz és fém, jelzett (Made in Sweden, Patent No. 63129), XX. sz. eleje. Korának megfelelő állapotban, m: 13,5 cm / Antique Swedish brass and metal gasoline blowtorch