11972. 436. Closed Online auction Antique
6 000 HUF
0 HUF
Szecessziós, ezüstözött alpakka füles kínáló, epres-virágos díszítéssel. Jelzett, kopott, 33,5x24 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras