12015. 436. Closed Online auction Antique
2 000 HUF
0 HUF
Vegyes egyházi tétel: 2 db antik csipkés litografált szentkép, XIX. sz. vége, egyik sérült és foltos; 2 db könnyűfém kereszt szentekkel, m: 8 és 14 cm; 2 db könnyűfém mini képtartó, m: 2 és 4 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert